תפריט

content

אודות החברה

חברת א.ש יזמות נוסדה מתוך החלטה לשדרג באמצעות הפרויקטים שלה את חיי הקהילה של ערי גוש-דן. בכל אחד מהפרויקטים שלנו, אנו שואפים לשמר את הצביון הייחודי של השכונות בהן אנו פועלים ושל העיר עצמה, להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה ובהתחדשות המגורים בישראל תוך כדי בניה ירוקה וידידותית לסביבה לפי ערכי הקיימות.

חברת א.ש יזמות רואה ביישום ענף ההתחדשות העירונית שליחות לאומית ע"י חיזוק המבנים מפני רעידות אדמה או הקמת מבנים חדשים במקום המבנים הישנים שלא עומדים בתקן הבינלאומי, בהגדלת היצע הדירות בשוק, בטחון מפני נחיתת רקטות וטילים ע"י הוספת ממ"ד , העצמת השוויון החברתי במדינתנו הקטנה והתחדשות פני הערים בגוש-דן.

בא.ש יזמות מאמינים שכל אדם חייב לשאוף להגשים את חלומו. לכן, אנו מקפידים לבחור פרויקטים בהם נוכל להעניק לכל אחד ואחת מלקוחותינו את התמורה המקסימאלית להשקעה שלו ו/או תמורה מקסימאלית לנכס שלו. על כן בחירת המיקום האידיאלי, התכנון המקצועי והמגוון המותאם אישית לצרכיו של כל לקוח, הבחירה בחומרים הטובים ביותר והבריאים ביותר לסביבה ובאנשי המקצוע הטובים ביותר, הינם קריטית על מנת להגשים לכל לקוח שלנו את חלומו האישי ולהתאים חוויית מגורים מושלמת.

בהתאם לשאיפה המתמדת ליחס אישי, משקיעה החברה מאמצים רבים בלימוד מקיף ומתמשך של צרכי הלקוח והעדפותיו השונות, כדי לתת מענה מושלם לכל רצונותיו. אנו מקדישים תשומת לב רבה על עבודה אישית וצמודה עם כל לקוחותינו ומעניקים להם את מלוא תשומת הלב הנדרשת על מנת להגשים את חלומם על הצד הטוב ביותר.

לחברתנו ולקבלני הבית שלנו הידע והניסיון הנרחבים ביותר בקידום פרויקטים של התחדשות עירונית ועיצובם בסגנון בוטיק לפי ערכי החברה. תכננו וביצענו פרויקטים שונים בכל הרשויות המרכזיות בגוש דן ועברנו על בשרנו כל מכשלה בירוקרטית.
ניסיון זה עומד כולו לרשותכם ועבורכם ויבוא לידי ביטוי ביכולת מוכחת בקידום ובניית הפרויקטים השונים, ניסיון שיחסוך עבורכם זמן רב ויקר וכן טרדה וטעויות.

א.ש יזמות מאגדת תחת קורת גג אחת את התכנון, המימון והליווי המשפטי הנדרש להוצאת ההיתר וגם ביצוע בפועל של עבודות הבנייה.
חברת א.ש יזמות מלווה את לקוחותיה החל משלבי בחינת הפרויקט, דרך הטיפול בכל ההיבטים המקצועיים של הפרויקט, ההיבטים המשפטיים, האדריכליים, התכנוניים וכמובן - ביצוע הפרויקט עד לסיומו המוצלח.

אנחנו מתחייבים להיות שם לכל אורך הדרך, בכל צומת ובכל החלטה. לתת את כל האינפורמציה בצורה כנה, פשוטה וישירה..

 

 nafca - branding & web | 2015 © א.ש יזמות | כל הזכויות שמורות