תפריט

content

חזון וערכי החברה

ב- D.N.A של חברת א.ש יזמות ממנו נוצר חזון החברה אנו רואים בכם הדיירים את הנכס העיקרי של החברה ומתחייבים לספק את השירות המקצועי והטוב ביותר כשלנגד עינינו חזון וערכי החברה תוך כדי שקיפות מלאה, הבטחת שקט נפשי ואיתנות פיננסית, בנייה ויצירת מתחמי מגורים אשר יהוו תשתית לשגשוג התא המשפחתי והגשמת החלומות של לקוחותינו. 

החשיבות של התנהלות שקופה ורגישה מול הדיירים והלקוחות, עמידה בלוחות זמנים ויחס אישי, הינה קריטית עבורנו .אנו נפעל לקידום הפרויקטים במקצועיות, תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, מתן הבטוחות הנדרשות ואף מעבר לכך והכי חשוב בחיוך ובאהבה למקצוע ומתן מענה מקצועי, מהיר וסובלני לכל שאלותיכם.

א.ש יזמות דוגלת בלהעניק ללקוחותיה חווית מגורים שונה מזו המוצעת בשוק על ידי הפיכת היוקרה להרגל והאיכות לדרך חיים . בטרם בחירת פרויקט אנו מסתכלים על מכלול הפרטים החל מהמיקום וסביבת המגורים ועד לתכנון ועיצוב המבנה והדירה- וזאת על מנת שנוכל להגשים את חלומכםעל הצד הטוב ביותר.

החלום שלנו הוא להוביל את תחום היזמות בנדל"ן בישראל ולשמש מקור גאווה ללקוחותיה ולצוות עובדיה כאחד.  א.ש. יזמות שמה דגש על יצירת חוויית לקוח חדשנית, תוך דיאלוג אישי והבנה אמיתית של צרכי לקוחותיה וסגנון חייהם. הבסיס לכל אחד מהפרויקטים שלנו, הינו תכנון הכולל איזון מושלם בין הפרטיות של חיי המשפחה,לבין הקשר עם השכנים החדשים והסביבה.לכן,  אנחנו מתכננים את הפרויקטים שלנו עם הרבה תשומת לב לפרטים הקטנים.פרטים אשר מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מחיי קהילה עשירים ושירותים שיהפכו את חייהם לקלים ונוחים יותר.

תפיסת החזון שלנו נשענת על ערכי הקבוצה ו 4 היסודות הבאים:

 

תרבות הניהול

תרבות הניהול של היזם היא גורם המשמעותי בהצלחת הפרויקט. אנחנו מיומנים בניהול אתרי הבנייה, ניהול תזרים מזומנים, פתרון בעיות בזמן אמת, בקרת איכות מתמדת ומתן שירות מקצועי ללקוח. יש לנו יכולת מוכחת בניהול מוצלח של פרויקטים מורכבים בלוחות זמנים מחמירים ביותר.

ההון האנושי ושירות הלקוחות

א.ש יזמות מורכבת מקבוצה איכותית של אנשי מקצוע, שילוב מעט שונה מהפרופיל הממוצע של קבלנים ויזמי נדל"ן בישראל. הנהלת החברה כוללת קבלן ואיש עסקים, רואה חשבון ומתכנן פיננסי ופנסיוני, כלכלן בעל רקע יזמי בתחום הנדל"ן.

בשל אופיו המיוחד, ענף הנדל"ן מחייב יכולות אנושיות גבוהות בתקשורת עם מספר רב של לקוחות, בעלי דירות, משקיעים, בעלי מקצוע,רשויות ובעלי צרכים ורצונות שונים. הצוות שלנו ניחן ברגישות, הסבלנות והסובלנות הנדרשים לניהול מוצלח של התהליך המורכב והסבוך של יזמות בנדל"ן.

לא.ש יזמות שירות לקוחות ידידותי, אישי חם ומחבק, הנמשך לאורך כל תקופת ההתקשרות עימנו. 

קיימות ובנייה ירוקה

חברת א.ש יזמות אימצה את גישת הקיימות ובפעילותה נשקלים גם שיקולים סביבתיים וחברתיים. לענף הנדל"ן יש השפעה עצומה על הסביבה ועל התחממות כדור הארץ במיוחד. בניינים הם צרכני אנרגיה ומים ראשיים וכל פעולת תכנון המתחשבת בסביבה היא בעלת משמעות עצומה.

החברה רואה עצמה כאחראית לפעול לשמירה על איכות הסביבה ולפיתוח סביבת החיים במקומות בהם היא פועלת, מבלי לפגוע בצרכי הדורות הבאים. כתוצאה מכך אימצנו תקנים מתקדמים לניהול ברוח חזון הקיימות והבנייה הירוקה.

א.ש יזמות פועלת לשלב מרכיבים חוסכי אנרגיה וידידותיים לסביבה בכל הפרויקטים שהיא יוזמת. במסגרת פרויקט תמ"א 38 /התחדשות עירונית  נחדש/נבנה את הבניין תוך שילוב מרכיבי בנייה ירוקה רבים ככל הניתן כדי להפוך אותו  לחסכוני יותר וידידותי יותר לאדם ולסביבה.

תכנון מוקפד ומפרט ייחודי ומגוון

כל פרויקט מבוסס על חשיבה אדריכלית מוקפדת, המגדירה את חללי המגורים בהתאמה מלאה לצרכי המשפחה.

הפרויקטים השונים שלנו מעוצבים בסגנון בוטיק המיישם את המגמות העכשוויות והמתקדמות ביותר בעולם תכנון הפנים לבנייני בוטיק, הסביבה והנוף.

בפרויקטים השונים תוכלו למצוא מפרט מגוון המעמיד לבחירת הלקוח שפע של חלופות מסוגננות ועכשוויות, מבית היוצר של החברות המובילות בתחומן

 

 nafca - branding & web | 2015 © א.ש יזמות | כל הזכויות שמורות