תפריט

tama

בעקבות הסכנות הרבות הכרוכות ברעידת אדמה והצורך להיערך לקראתה, אישרה ממשלת ישראל בשנת 2005 את תכנית תמ"א 38. מטרת התכנית היא לעודד בעלי דירות בבניינים שלא יעמדו בפני רעש אדמה חזק, אם בשל בניה לקויה או בנייה שלא לפי התקן העולמי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה חזקות, לחזק את נכסיהם ולשפר את עמידותם בפני רעידת אדמה.

ריכזנו לנוחיותכם מידע מלא ועדכני בתחום התמ"א 38 וההתחדשות העירונית.

השתדלנו לרכז, מעבר למידע תיאורטי על התכנית עצמה, גם מידע מקיף על התהליך, היישום , הקשיים, התיקונים השונים בחוק ועוד...


תמ"א 38 היא הדרך המהירה והבטוחה ביותר להשביח את הנכס שלכם.
א.ש יזמות מציעה לכם ,הדיירים בבניינים שנבנו לפני שנת 1980, לנצל את חלון ההזדמנות שנוצר בכדי להביא לשיפור הבטיחות בבניינכם ,שיפור איכות החיים ועליית ערך משמעותית לנכס שלכם והכל על חשבוננו.

א.ש יזמות רואה ביישום ההתחדשות העירונית שליחות לאומית בנושאים הבאים: הגדלת היצע הדירות בשוק, העצמת השוויון החברתי במדינתנו הקטנה ולהתחדשות מרכזי הערים בכל מדינת ישראל והכי חשוב בטחון מפני רעידת אדמה או נחיתת רקטות תוך כדי שמירה על ערכי הקיימות והבנייה הירוקה.

רוצים לדעת אם הבניין שלכם מתאים לביצוע תמ"א 38? לחצו פה.

 

תמ"א 38  מאפשרת לכם לחזק את הבניין נגד רעידות אדמה, להוסיף שטח לדירה ,ממ"ד, מעלית ולשפץ את הבניין והתשתיות  - וכל זה ללא כל עלות!

 

חברת א.ש יזמות שואפת להיות חוד החנית בהכנסת מגמות חדשות בתחום ההתחדשות העירונית (תמ"א 38-פינוי בינוי ) והיא אחת החברות המובילות והמקצועיות (מעבר לדף חברת בניה טובה) בארץ ביישום תוכנית תמ"א 38, חיזוק בניינים והשבחת מבנים וקרקעות במסגרת ההתחדשות העירונית. 

חברת א.ש יזמות תלווה אתכם צעד אחר צעד עד שלב קבלת טופס 4 לבניין חדש יציב ומרשים. אנו מבטיחים לכם הדיירים, ליווי ושירות צמוד, מקצועי (מעבר לדף חברת בניה טובה)  ומלא לשביעות רצונכם ע"י מיטב אנשי מקצוע בתחום התכנון האורבני, התכנון ההנדסי, הייעוץ הכלכלי והמשפטי תוך תשומת-לב מרבית בכל שלב ותוך השבחה משמעותית של ערך הנכס שלכם, ויצירת שינוי משמעותי באיכות הדיור וברמת חייכם בבניין ובדירותיכם.

אתם מוזמנים להמשיך לגלוש באתר ולקרוא שלל מאמרים ובהם הסברים מפורטים על תחום התמ"א 38  וההתחדשות העירונית , תשובות לשאלות נפוצות ומידע על תוכנית המתאר הארצית לחיזוק בניינים מפני רעידות אדמה ועל השלבים השונים למימוש יעיל ומקצועי של פרויקט תמ"א 38.

 nafca - branding & web | 2015 © א.ש יזמות | כל הזכויות שמורות