תפריט

tama

אחד השלבים החשובים ביותר כאשר ניגשים לתכנן פרויקט בנייה חדש - הוא להקדיש זמן לחיפוש אחר חברת יזמות/בנייה איכותית ומנוסה לביצוע הפרויקט שלכם. במקרה של תמ"א 38/3 מסוג חיזוק ובנייה,  מכיוון שמדובר בחיזוק מבנה ישן כאשר לרוב מתגוררים בו הדיירים במהלך עבודות הבנייה, יש חשיבות ראשונה במעלה לאמינות ולמקצועיות של הקבלן/יזם אותו אתם בוחרים למימוש התמ"א 38 בבניינכם.
בישראל ישנן לא מעט חברות בנייה/יזמות השונות זו מזו ברמת הביצוע, הניסיון המקצועי, האמינות והשירות. בחירה  בחברת בנייה/יזמות לא מקצועית, עלולה לגרום לכם לנזקים רבים  ולכן יש חשיבות רבה בבחירה מושכלת של חברת בנייה איכותית ומנוסה.

אחד האלמנטים המאפיינים חברות בנייה איכותיות ומנוסות - הוא מאגר לקוחות מרוצים. המלצה של לקוח המנוסה ביחסי העבודה עם החברה שנבחרה, היא בעלת חשיבות רבה. כאשר אתם מתלבטים כיצד לבחור בחברת הבנייה למימוש התמ"א 38 בנכס שלכם, אל תהססו לבקש ממנה רשימת שמות וטלפונים של לקוחות מרוצים.

נושא אחרון וחשוב, רצוי לבדוק ברשומות המשפטיות האם עומדות נגד החברה אותה בחרתם תביעות כאלה או אחרות בנוסף לכך יש לוודא שהחברה מחזיקה בכל האישורים הדרושים לפעולתה. ניתן להסתייע  בעורכי הדין המייצגים אתכם לצורך הבדיקה מקיפה בנושא.
יש לבצע בדיקה נוספת ולוודא כי לבעלי החברה אותה בחרתם אין חברות נוספות, במידה ויש בדקו ברשומות המשפטיות האם עומדות נגד אותן חברות נוספות תביעות כאלה או אחרות.

 nafca - branding & web | 2015 © א.ש יזמות | כל הזכויות שמורות