תפריט
 
alef shin

א.ש יזמות

tama

תמ״א 38

bniya yeruka

בניה ירוקה

mamarim

מאמרים

projects

פרוייקטים

q and a

שאלות ותשובות

banner dirot

גל שפט

על פי מחקר שהוצג בוועידת השיווק להתחדשות עירונית - שיקולי כדאיות כלכלית ולא בטיחות, הם שמנחים את הדייר בהחלטתו על התקדמות לקראת ביצוע תמ"א 38.

תמ"א 38 היא המכשיר להגדלת היצע הדיור, להתגונן מפני רעידות אדמה ולהשביח את הנכס האישי שלכם.
"לא ניתן לחזות מראש רעידות אדמה" -כך נכתב בדיווחים השונים , עקב רעידת אדמה שהתרחשה ב27/07/2015 באזורנו.
ברקע רעש האדמה שפקד היום (שבת) את ישראל, צפויה הממשלה לאשר מחר את התוכנית להקמת הרשות להתחדשות עירונית.

שני, 07 ספטמבר 2015 10:03

העצמאות, הרצליה

העצמאות, הרצליה


פרויקט תמ"א 38 מסוג הריסה ובנייה ברח' העצמאות בהרצליה.

הפרויקט נמצא במרכז הרצליה ובמיקום אטרקטיבי, בניין בוטיק יוקרתי וייחודי, בעל תכנון מוקפד ומדויק ובלב אזורי הביקוש של אזור השרון.

מכירת דירות במחירי presale תתחיל בקרוב2016 04 13 1440

שני, 07 ספטמבר 2015 10:00

המעלות, גבעתיים

המעלות, גבעתיים

קבוצת א.ש יזמות - פגסוס יוזמת פרויקט תמ"א 38 מסוג הריסה ובנייה ברח' המעלות בגבעתיים, במיקום אטרקטיבי ומרכזי, תכנון מוקפד ומדויק ובלב אזורי הביקוש של גבעתיים - רמת גן .
הפרויקט בשלב עבודה על היתר.

מידע נוסף בקרוב...


 סקיצה ראשוניתhamalot 10 skecth 2

רביעי, 03 יוני 2015 07:32

הדר בגפן, רמת גן

הדר בגפן, רמת גן

logo hadar bagefenבמיקום המרכזי ביותר ברמת-גן, בחלק שקט של העיר ובמיקום אידיאלי בעל נגישות מרבית לצירי התנועה ומרכזי העסקים והבילוי המרכזיים של גוש דן, במרחק נגיעה מלבה הפועם של תל-אביב ובלב שכונת הגפן נרקם לו חלום! חלום של בניין בוטיק מודרני, שילוב אקלקטי של אדריכלות חדשה עם ניחוח אורבאני, חלום בשם "הדר בגפן" .

 

HADAR_8_CAMERA_1_F copy 1.jpg

קבוצת א.ש יזמות - פגסוס מקימה בניין בוטיק יוקרתי וייחודי בן 7 קומות ברח' הדר ברמת-גן במיקום אטרקטיבי בתכנון מוקפד ומדויק ובלב אזורי הביקוש. במיקום הטוב ביותר ברמת גן ובמרחק הליכה מקניון איילון ופארק הירקון, מתגבש לו פרויקט מהודר, יוקרתי ואינטימי בן 13 דירות חדשות, 3 פנטהאוזים חדשים ויוקרתיים עם נוף לפארק הירקון ולים ו10 דירות בוטיק חדשות ומפנקות בנות 3-4 חדרים.

השפה האדריכלית של הפרויקט מציגה קווים נקיים ועיצוב מוקפד תוך שימוש בחומרים עשירים וחמים כיאה לבניין בוטיק ולהתאימו למרחב האורבאני בו הוא ממוקם .לצורך כך בחרה הקבוצה באדריכל הראל ניר, המתמחה במימוש פרויקטים בוטיקים, יוצאי דופן, כדי לתכנן ולהביא לעולם בניין בוטיק מתוכנן בקפידה הראויה לשכונת הגפן המתחדשת.

הדירות מציעות סטנדרטים גבוהים של עיצוב עכשווי ואיכותי והן כוללות מפרט עשיר, רמת אבזור גבוהה במיוחד, מרפסות שמש מפנקות וחניה פרטית במתקן חניה תת קרקעי רובוטי אוטומאטי מלא.

כל דירה שונה מרעותה,כל דירה ואופיה המיוחד, ביטוי ליצירתיות של האדריכל הראל ניר.

השילוב המושלם בין מיקום אידיאלי על התפר שבין תל אביב לרמת גן, עם חניון פרטי וגישה נוחה ומהירה לכל מקום ומכל מקום הופכת את הפרויקט לאקסקלוסיבי. בפרויקט הדר בגפן תיהנו מחופש לבחור האם להישאר בבית או לצאת וליהנות מאינספור אפשרויות התרבות, הבילוי והקניות בסביבת הפרויקט והכל במרחק הליכה.

 

MAP_Version2.jpg

 

למידע נוסף היכנסו לאתר הפרויקט

חמישי, 01 ינואר 2015 15:00

תמ״א 38 התמודדות עם דייר סרבן

אחד החסמים המרכזיים שעצר את התמ"א 38 בתחילת דרכה מלפרוץ קדימה ולהיות מיושמת באופן רחב היקף הוא הנושא של הרוב הדרוש לביצוע פרויקט תמ"א 38 מבין דיירי הבניין.מיום יציאתה לאור של התכנית בשנת 2005 נעשו צעדים רבים על מנת לשנות את הרוב הדרוש לביצוע פרויקט. הבעיה התעוררה כאשר דיירים מסוימים התנגדו לביצוע תמ"א 38 בבניין שלהם (בין אם מדובר בתמ"א 38/1 ובין אם מדובר בתמא 38 תיקון 2) ולשאר הדיירים לא היו כלים כיצד להתמודד איתם. 

רביעי, 07 ינואר 2015 15:46

ההצעה שלנו

בביצוע תמ"א 38 יש יתרונות רבים כאשר המרכזיים הם השבחת ערך הנכס שלכם ושיפור משמעותי באיכות החיים היומיומית בדירה ובבניין. אולם החשיבות העיקרית של ביצוע תמ"א 38 היא בטחון והבטיחות שחיזוק המבנה נותן לכם ולמשפחתכם.

רביעי, 07 ינואר 2015 15:46

קשיים במימוש תמ"א 38

פרויקט תמ"א 38 הינו מורכב מבחינות רבות, הקשיים והאתגרים מראשיתו ועד סיומו הינם רבים ומגוונים.מעבר למורכבות הרבה שבבניה בפועל ישנם אתגרים נוספים ומגוונים העומדים בפני החברה המבצעת ודיירי הבניין. ריכזנו עבורכם חלק קטן מהאתגרים, הקשיים והמגבלות הכרוכים בביצוע פרויקט תמ"א 38.

רביעי, 07 ינואר 2015 14:51

רעידות אדמה

ישראל נמצאת במיקום גיאוגרפי רגיש מבחינת רעידות אדמה, ממש סמוך לנקודות החיכוך שבין הלוחות הטקטוניים, שיצרו בעבר באזורנו את השבר הסורי-אפריקאי. לאורך ההיסטוריה היו בישראל מספר רב של רעידות אדמה חזקות והרסניות. בשנים האחרונות כולל במהלך שנת 2014, מורגשות בישראל רעידות אדמה חלשות ואין לדעת האם זה סימן שאנחנו מתקרבים לרעידה גדולה יותר או שזה חלק משגרת היום יום בתזוזת הלוחות באזורנו. היערכות לרעידת אדמה היא קריטית ומצילה חיים. ישנן מספר פעולות שחשוב לתרגל כדי להיות מוכנים מבעוד מועד לרעידת אדמה חזקה. מדובר בפעולות פשוטות שיכולות להתברר בהמשך כקריטיות להצלת חיים.

שלישי, 06 ינואר 2015 12:11

שלם, רמת-גן

שלם , רמת-גן 

קבוצת א.ש יזמות - אלדר יוזמת פרויקט תמ"א 38 מסוג הריסה ובנייה ברח' שלם ברמת-גן, במיקום אטרקטיבי, תכנון מוקפד ומדויק ובלב אזורי הביקוש של גוש דן .

הפרויקט בשלב חתימות על חוזה ההתקשרות. 

 

shalem (1)

הדמיה לבנה (ראשונית )

 

מפרט הפרויקט

הריסת שני מבני הרכבת הקיימים ובניית 3 מגדלי בוטיק מודרנים 

 

מפה וקישורים

 

 nafca - branding & web | 2015 © א.ש יזמות | כל הזכויות שמורות